Učíme se, abychom se domluvili a v životě neztratili.

49. ročník OLYMPIÁDY MLÁDEŽE 2018

8. 6. 2018 Hana Koníčková

atletika

Středa 6. a  čtvrtek 7.6. byly dny  ve znamení atletických závodů na libereckém atletickém stadionu.

Mladší žáci a žákyně (6. a 7. ročník) závodili ve středu a starší žáci a žákyně (8. a 9. ročník) přišli na řadu ve čtvrtek.

Byly to nepostupové závody, což znamená, že děti musely podat maximální výkony, za které byly patřičně ohodnoceny. A že jich bylo dostatek k vidění i z řad našich žáků! Bojovali jsme v disciplínách 60 m, dálka, míček, koule, výška, běh na 300 m, 600 m, 800 m , 1500 m a ve štafetách 4x60 m. Děkujeme všem za  účast a výbornou reprezentaci  školy a velká gratulace pak samozřejmě míří k  dětem, které se umístily na medailových pozicích.

Mladší kategorie: Beránková Klára – 2.místo štafeta, Lukešová Bára, Oppolzer Matyáš, Táborský Filip, Anička Stejskalová – 2.místo štafeta, Šárka Zaydlarová – 1.místo dálka, 2.místo štafeta, Karolína Vykypělová, Sam Omorodion – 1.místo dálka, Martina Lempová, Zuzka Langrová - 2.místo štafeta, Jakub Hlavatý – 1.místo míček, Jakub Sechovský – 3.místo dálka

Starší kategorie:  Odvárková Kája, Venclová Maruška – 1.místo 800 m,3.místo 300 m, Musilová Hanka – 2.místo koule, Jahodová Štěpa, Krausová Nikča, Vavřinová Natálie, Holub Adam- 3.místo sprint, Maršík Marek, Smejkal Adam, Došek Dan – 2.místo dálka, Beránek Petr, Brejla Miloš

Hana Koníčková a Dana Uchytilová (uč. TV)

© 2006 - 2015 ZŠ Vesec | vstup do administrace »