Učíme se, abychom se domluvili a v životě neztratili.

Slavíme postup

7. 11. 2018 Jitka Vokurková

turnaj, florbal, žáci 6. a 7. tříd

V úterý 6. 11. se vybraní žáci z 6. a 7. tříd zúčastnili oblastního turnaje ve florbalu. Turnaj pořádala ZŠ Dobiášova. Našimi protivníky byly školy ZŠ Ostašov, ZŠ Lužická, ZŠ Chrastava a domácí ZŠ Dobiášova. Chlapci i přes to, že neměli příležitost se sehrát, srdnatě bojovali a zápas od zápasu se sehrávali. První tři zápasy zvítězili celkem hladce v poměrech 10:0, 10:0 a 11:0. Poslední zápas je čekal s největšími favority celého turnaje, s domácími. Byl to nervově celkem vypjatý zápas, který se od prvních minut vyvíjel lépe pro nás, kdy jsme vedli 1:0 a udržovali jsme soupeře pod tlakem. V druhé půli zápasu se soupeři povedenou akcí podařilo srovnat, což chlapce lehce rozházelo a znejistělo. Naštěstí jsme remízu udrželi až do závěru zápasu. Celkově tedy rozhodovalo skóre vstřelených branek, ve kterém jsme domácí o 3 branky porazili a slavíme postup do dalšího kola. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci a gratuluji k výhře i postupu.