1.B - Vánoční dílnička, piknik a dárečky

4. 1. 2018 Mgr. Marie Houšťová

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si báječně užili!

První hodina začala  krátkým  divadlem  o zrození Ježíška. Děti  příběh obohatily svými znalostmi. Zazpívali jsme si koledy a už jsme se těšili na vánoční dílničku : každý si vyrobil ozdobu na stromeček , betlém a přáníčko.  Následoval  piknik : uvařili jsme si vánoční čaj a při poslechu koled ochutnali přinesené cukroví.  Třetí hodinu jsme ve skupinkách zdobili perníčky a vyprávěli si o vánočních zvycích u nás doma. Poslední hodinu jsme se moc těšili na Ježíška. Přijde za námi do třídy? A přinese nám něco? Zatímco jsme Ježíška  hledali po škole, on už byl u nás ve třídě! Pro každého tu zanechal pod stromečkem dárek - překásnou  knížku! To bylo radosti a výskání, dočkali se opravdu všichni:) Také pod družinovým stromečkem nechal nadílku- báječné nové hry:)
Převánoční společné dopoledne jsme si báječně užili a naladili se na příchozí Vánoce. Teď už jen rozloučení a hurá na prázdniny!!!

Poděkování: Děkuji maminkám i tatínkům za napečené perníčky,  polevy a vánoční čaj do naší dílničky. Ježíškovi pak děkujeme za překrásné knížky. Já a paní vychovatelka děkujeme za milá přání a pozornosti.

zobrazuji fotografie po 30 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ]