9. C Nocování

6. 4. 2018 Aneta Kučerová

Nocování ve škole 28. 3.

Nocování pro mě byl obrovský zážitek. Myslím si, že se na něj těšil každý už od doby, kdy nám to paní učitelka řekla. Ve škole jsme nocovali ze středy na čtvrtek a všichni byli natěšeni už v úterý. V 18:00 přišel ten čas, všichni se dočkali. Nejprve jsme si vybrali místo na spaní, což proběhlo v pohodě a všichni se domluvili. Po ustlání jsme se všichni s radostí vrhli do malé tělocvičny na vybíjenou a sněhovou bitvu, po celou dobu nás doprovázela krásná hudba. Celí zpocení jsme ve 20:30 došli do třídy a čekali na pizzu. Chvilku jsme se zapovídali a pizza byla na místě. Popřáli jsme si dobrou chuť a pustili se do toho. Poté následovaly aktivity a taková malá nezapomenutelná diskotéka. Náš večerní program jsme zakončili filmem. Trocha povídání k tomu nesměla chybět. Nakonec jsme všichni zalehli. Buzení pro většinu z nás bylo velmi nepříjemné, ale čekala na nás sladká snídaně v podobě koláče, který nám připravila Týna P. Myslím si, že všichni jsme si to moc užili a že na to budeme dlouho vzpomínat.😍😊 (Markét)

Ve středu 28. 3. se konala vzrušující akce - NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE! Přesně v 18:00 jsme dokázali nemožné a dostali jsme všechny naše věci do naší třídy. Po úplném zabydlení začala hrozivá vybíjená s hudebním doprovodem. Když vybíjená skončila, bylo objednáno několik pizz a následně se hrály aktivity. Samozřejmě nemohla chybět diskotéka. Kolem půl druhé nás paní učitelky dostaly do spacáků, to však nebyl konec. Celá třída si povídala až do tří hodin do rána. Ráno se všem nádherně vstávalo. (Klárka B.)

Ve středu 28. 3. jsme nocovali ve škole. Měli jsme přijít na šestou hodinu večer. Ve třídě jsme už měli nanošené žíněnky a lavice i se židlemi přišly na chodbu. Nejprve jsme se vyfotili v třídních tričkách a mikinách a poté jsme se převlékli do sportovního a šli do malé tělocvičny hrát vybíjenou. Paní učitelka donesla i reprák a pouštěli jsme si k tomu písničky. Po vybíjené, kdo chtěl, mohl si jít zahrát ping pong a zbytek hrál sněhovou bitvu. V osm přivezli pizzu těm, kteří si ji objednali. Asi kolem půl deváté jsme hráli aktivity a potom jsme měli diskotéku. Po diskotéce jsme se dívali na film Hráči se smrtí. Možná byl trošičku strašidelný, ale jinak moc pěkný. No a po filmu jsme se odebrali ke spánku. Ráno jsme měli budíček v sedm hodin, odnesli jsme žíněnky do tělocvičen a vrátili lavice a židle do třídy. Před odchodem jsme se spočítali a v osm jsme vyrazili domů. Nocování jsem si moc užila, škoda jen, že už nebude. Ale co, aspoň že ty vzpomínky zůstanou. (Lucka)

zobrazuji fotografie po 30 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ]