Projekt Hrdá škola aneb pomozme pejskům a kočičkám

3. 1. 2021


Projekt Hrdá škola aneb pomozme pejskům a kočičkámProjekt Hrdá škola aneb pomozme pejskům a kočičkám

Stejně jako v minulém roce jsme společně na první stupni udělali sbírku dobrot pro opuštěné pejsky a kočičky. Tentokráte jsme si vybrali útulek v Krásném Lese u Frýdlantu – Azyl Pes

V sobotu 19.12.2020 hned ráno jsme se vydaly se dvěma plně naloženými auty směr Frýdlant.  Hned po příjezdu nás uvítala milá paní s úsměvem na tváři a velmi hlasitý štěkot všech svěřenců útulku. Všichni pejskové od nás dostali dobroty a byli opravdu moc rádi. Všechny děti od nich máme pozdravovat. Kdybyste měly děti někdy chuť a čas jistě se na ně můžete přijet podívat i s rodiči a třeba je vzít na procházku J

Tak na hafanou


připojené fotografie: