Zašifrované Velikonoce

22. 3. 2021


Váženi rodiče, milé děti,

Růža Drůža si přes zimu trochu odpočinul a načerpal sílu k novému dobrodružství. A co vy, vyrazíte s ním do lesů kolem Tajchu po stopách „Zašifrovaných Velikonoc“? Pustíte se do luštění hádanek a křížovek?<

Růža Drůža na vás čeká na startu jako obvykle. Z Vyhlídkové ulice odbočíte za mostkem přes Luční potok vpravo kolem zahrádek směrem k Tajchu.

Na cestu se dobře oblékněte, nezapomeňte na povinné ochranné pomůcky a samozřejmě malou svačinku. S sebou budete tentokrát potřebovat i něco na psaní, no a také bystrou mysl, trpělivost a dobrou náladu.

A co vás vlastně čeká?

Na startu si vyzvednete tabulku, do které budete zapisovat vyluštěné tajenky. Dávejte pozor, zapisujte pečlivě, protože ze získaných tajenek vyluštíte důležitou zprávu, která vás posune zase o krok blíže k velikonočnímu pokladu.

Všem odvážným přejeme hodně luštitelských úspěchů a radosti z pohybu. Těšíme se na nějakou veselou fotku z vašeho putování.

Hurá na to!

Růža Drůža a kolektiv ŠD J

Z přiloženého souboru si vytiskněte šifrovací tabulku i hádanky, které můžete vyluštit předem v klidu domova. ZDE