Informace k provozu školy od 12.4.2021

9. 4. 2021


Rotační způsob výuky od 12.4.2021 

 Vážení rodiče, dovolte mi poděkovat Vám za dosavadní spolupráci a pomoc při organizaci výuky v této nelehké době, kdy výuka probíhá pro všechny zainteresované strany v nestandardních podmínkách a tolik očekávaný návrat žáků do školy je doprovázen mnoha podmínkami, které jsou pro některé rodiče neakceptovatelné. Rozumíme tomu, když nebudete chtít své děti posílat za těchto podmínek do školy, ale prosíme o pochopení, že škola musí všechna pravidla stanovená mimořádnými opatřeními dodržovat. Uděláme vše proto, aby byly vaše děti ve škole, i přes všechna opatření, spokojené. Těšíme se na ně.

za ZŠ Česká Štěpánka Vozková, ŘŠ

Odkaz na videomanuál testování: ZDE

Informační leták k testování: ZDE

Informace k provozu: ZDE