Exkurze Mewa Praha - 8.B, 8.C

24. 6. 2024


19. 6. 2024   Ve středu 19. 6. vyjelo 21 osmáků v rámci projektu Echt Praxe na exkurzi do německé  firmy Mewa Praha se sídlem v Horních Počernicích, která je už více než 100 let považována za průkopníka v oblasti textilního sharingu.  Svým pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami, rohožemi  a dalším zbožím zásobuje podniky v celé Evropě. Získala také řadu ocenění za svůj závazek k udržitelnosti, zodpovědné jednání a řízení značky.

   Žáci tak mohli nahlédnout pod pokličku pracovního světa firmy, seznámit se s jejími výrobky  a projít si řadu stanovišť s doprovodnými aktivitami, kterých se nadšeně zúčastnili. Návštěvu zakončili u stánků s bohatým občerstvením, které pro své návštěvníky firma Mewa připravila. Domů si pak všichni odvezli drobné dárky.


připojené fotografie:Pro zobrazení této fotogalerie musíte zadat správné heslo