Učíme se, abychom se domluvili a v životě neztratili.

2. ročník v přehazované

29. 1. 2020 Mgr. Eva Kotková

2. ročník - Přehazovaná

Dne 24. 1. 2020 se uskutečnilo již druhé kolo v přehazované. Naše škola se účastnila poprvé. Byli jsme rozlosováni do skupiny "B". Našimi soupeři byli žáci ze ZŠ Hrádek nad Nisou, ze ZŠ Sokolovská a organizátoři skupiny ZŠ Kaplického.
Hned po prvním utkání se ZŠ Hrádek nad Nisou jsme se stali favority celé skupiny. Byli jsme opravdu dobří, ale nakonec nervozita i "nováčkovství" v této soutěži se na nás podepsalo.
Při rozhodujícím zápasu se ZŠ Sokolovskou jsme v prvním setu vyhráli 15:10 (bohužel 4 balóny jsme jim nechali jen tak) a druhý set, který se pro nás stal osudným, skončil prohrou 10:15. Jeden jediný bodík nás připravil o postup do semifinále.
No....mrzelo nás to, ale ...co napsat nakonec...je důležité, že jsme si to užili, nikdo se nezranil a víme, že na to máme:)