Pálení čarodějnic 1.A

12. 5. 2026


30. dubna jsme si na Rekreačním a sportovním areálu ve Vesci opekli pár buřtíků.



V naší družince se snažíme připomínat staré české zvyky a tak jsme si 30. dubna připomněli pálení ohňů. Donesli jsme si buřty a chléb a za pomoci ochotných maminek jsme si je na areálu opekli. Všichni jsme si pochutnali a v pořádku se vrátili v 15:00 do školy.

Jak je vidět na fotografiích i čarodějnice, kterou jsme si ve středu vytvořili, shořela jedna radost.


připojené fotografie:







Pro zobrazení této fotogalerie musíte zadat správné heslo