5. 11. 2022

31.10. se celá škola proměnila v rej duchů, strašidel a čarodějnic. Jak jsme si to užili ve školní družině?

31. října se ve světě slaví Halloween. Není to sice svátek český, ale děti jej mají rády a jeho oslava je vždy veselá, barevná a taky trošku strašidelná. My, ve školní družině, jsme navázali na celodenní hry a soutěže, které probíhaly ve škole a vylysleli jsme si pro děti 7 zastavení na kterých plnily zajímavé úkoly. Tnčily taneček, vedly bezhlavého ratíře, trefovaly se do oken Addamsova domu, stavěly pyramidy z kelímků, nebo vyráběly strašidelnou pavučinku. také musely vletět s netopýrem do jeskyně a nakonec je čekalo strašidelné bludiště v suterénu školy. Všichni byly sttečí a v pořádku splnily zadané úkoly.

připojené fotografie: