Uvitání - 6.C

28. 8. 2025


 Vítejte na druhém stupni! 

 



 

Milí žáci,
 vítám vás v novém školním roce – tentokrát už jako „druhostupňáky“! Čeká nás spousta nových zážitků, poznání i dobrodružství, na které se společně vydáme.

Naše třída bude mít své zázemí ve 2. patře, kde se 1. září sejdeme v 7:55. Nezapomeňte – nepřezouváme se.

Těšíme se na společnou cestu plnou objevování, přátelství a nových výzev. 

P. Hartmanová, třídní učitelka