1.A Nocování s Večerníčkem

10. 11. 2025


Nocování ve škole



Nocování s Večerníčkem

Naši prvňáčci zažili kouzelnou noc ve škole! V pátek večer se škola proměnila v pohádkové království

a děti se vydaly na dobrodružství s Večerníčkem. Čekaly je hry, soutěže i tvoření s oblíbenými pohádkovými postavičkami.

Po večerní stezce plné úkolů jsme se pustili do dobrot, které nám připravili rodiče

a poté jsme si pustili společnou pohádku na dobrou noc a usnuli ve spacácích.

Ráno každý dostal diplom pro hrdinu, který zvládl své první přespávání ve škole.

Byla to noc plná smíchu a pohádkových snů! 🌙✨

*Všem rodičům děkuji za důvěru a dobroty pro děti. Ještě v pondělí jsme dojídali zbytky dobrot.

paní učitelka  a paní vychovatelka 1.A

 


připojené fotografie:







Pro zobrazení této fotogalerie musíte zadat správné heslo