1.A - Výlet do Sedmihorek

23. 6. 2022


Dopoledne v herně i u zvířátek   Na školní výlet jsme se vydali do Sedmihorek. Počasí nám ráno nepřálo, ale nenechali jsme se odradit. Nejprve jsme si zařádili v herně. Čekaly nás tam klouzačky, tunely, trampolíny, polštáře, světelné atrakce, ... . To bylo něco! Podívejte se na fotky, jak jsme si to užili.

   Po svačince (to už s námi bylo i sluníčko na obloze) jsme se vydali s naší lektorkou Andreou za jejími zvířecími kamarády. V klubovně jsme si povídali o domácích mazlíčcích, omazlili jsme opatrně 2 dny stará morčátka, hledali jsme na větvičce pakobylky, které s námi hrály na schovávanou (Většina z nás je nenašla, zkuste to na fotkách také). Prohlédli jsme si strašilku i její obleček. Poměřili jsme krajtu Boženku s naší statečnou Aničkou, abychom viděli, že nás nemůže sníst. Pak jsme si Boženku všichni pohladili (i ti, co se báli, ji pohladili alespoň jedním prstíkem). V ohradách jsme viděli poníky a šli jsme nakrmit kozy, kůzlátka a ovce. Mlsná Máňa nás netrpělivě vyhlížela u branky, ale pak se k ní přidaly i ostatní kozy (Ferari, krásná Fiona i babička Růža). Všichni po nás chtěli kousek chleba, žďuchali do nás, kůzlátka na nás občas i skočila.

   Obědvali jsme u králíkárny a pohladili jsme si i sedmihorského draka Quida (to je agama). Pak přišlo i nakupování, na které se všichni těšili. Náš čas výletu se krátil, tak jsme nasedli do autobusu a vydali se domů.

   O zážitcích z výletu jsme si mnohokrát povídali ve třídě i ve družině.

   Výlet se nám moc líbil. Rádi se fotíme, tak se podívejte, jak jsme se měli!

   


připojené fotografie: