Leden v 1.B

15. 2. 2021

Jak se nám dařilo v lednu :)

V lednu jsme zažili tolik skvělých zážitků, že nevíme, kde máme začít.

Ve třídě nás navštívila naše knihovnice Míša, která nás zaujala příběhem o medvědovi, kterého jsme si hned ve výtvarné výchově vyrobili.

6. 1. 2021 jsme si připomněli Tři krále a dozvěděli jsme se o nich nové informace.

Dováděli jsme ve sněhu a předháněli jsme se, kdo má lepší styl na bobech, saních a ježdících. Byla to paráda! :)

Zažili jsme eskymácký den, kdy jsme se ocitli na severním pólu. Plnili jsme eskymácké úkoly a moc se nám dařilo.

Někteří žáci byli jmenování písaři královny Valerie, kdy obdrželi královskou listinu, která je opravňuje používat psací pero.

Další dopisy určitě brzy dorazí.

No a to nejdůležitější, na co jsme se celý leden těšili, bylo vysvědčení. Z vysvědčení jsme měli obrovskou radost, protože jsme šikovní a měli jsme samé jedničky!! :)

Děti z 1.B

připojené fotografie: