Vzpomínky na únor v 1.B

22. 3. 2021Vzpomínky na únor 

V únoru to byla prima zábava. Každý den na nás čekalo nové dobrodružství, které jsme si moc užívali. Po jarních prázdninách jsme si stihli užít poslední sněhové radovánky.

V polovině února jsme si užili třídní masopust, kdy jsme se převlékli do parádních masek a plnili masopustní úkoly. Nezapomněli jsme, ani na den svatého Valentýna. V hodině pracovních činností jsme vytvořili obrovské srdce.

Zažili jsme den s Harry Potterem. Ocitli jsme se v Bradavicích. Dokonce jsme měli ve třídě vzácnou návštěvu, a to skřítka Dobbyho. Porovnali jsme si, kdo má jakou hůlku a kouzelnickou sílu. Prohlédli jsme si vzácné čarodějné knížky.  Naučili jsme se nová kouzla a stará kouzla jsme zopakovali.

Harry Potter nás dlouho poté ještě neopouštěl. :)

V ČS jsme se stali opravdovými autory své první knihy. Vytvořili jsme knihu s názvem Zdravé zuby. Kniha je plná informací, jak se máme správně starat o své zuby. 

Mezi náš největší zážitek patří, že už jsme všichni opravdoví písaři královny Valerie. Všichni používáme psací pero a moc se nám to líbí. Psaní si užíváme. :)


připojené fotografie: