ŠKOLNÍ VÝLET 1.B

22. 6. 2021

ŠKOLNÍ VÝLET 1.B

V úterý 22. 6. 2021 jsme vyrazili na celodenní školní výlet do Sedmihorek, kde na nás čekal bohatý program.

Nejdříve jsme si užili skvělou zábavu v nejvyšším labyrintu v Českém ráji. V herně jsme řádili, skákali, běhali a klouzali se. Bylo to super a moc jsme si to užili. :)

Tím, ale náš výlet teprve začal. Po zdolání nejvyššího labyrintu v Českém ráji, jsme se vydali za poznáním domácích a dalších zvířat. Nakrmili jsme poníky, kozy a pochovali si kůzlátka. Také jsme si pomazlili malá morčátka. Ten, kdo byl statečný, si pohladil i hada Romea. Zjistili jsme, že i had může být fajn kamarád a nemusíme se ho bát. :)

Výlet jsme si mooooc užili a těšíme se, co nás bude čekat za dobrodružství i v dalším školním roce!

Děti a paní učitelka z 1.B

připojené fotografie: