Co jsme zažili v září v 1.B

5. 10. 2020

Co jsme zažili v září v 1.B

Co jsme zažili v září v 1.B :)

1. 9 jsme se seznámily s paní učitelkou, naší třídní kamarádkou Barbulkou a novými spolužáky. Hned se z nás stala báječná banda!!  :) Další dny nás Barbulka začala provázet zábavným učením, na které jsme se do školy moc a moc těšily!

Nejdříve jsme se musely naučit, jak se správně drží tužka nebo pastelka, už nám to skoro všem jde. Pak jsme začaly zkoušet různá cvičení, abychom mohly brzo psát. Už se na to moc těšíme!!

Poznaly jsme písmenko S, které jsme si dokonce i vymodelovaly. To byla prima zábava. :)

Fotbalisti z FC Slovan si pro nás připravili venku na hřišti úžasné hry, které nás moc bavily. Měly jsme i krásné počasí. Další dny jsme se  vydaly hledat s Barbulkou kamaráda Honzíka, abychom už mohly hrát první tón na flétnu. Také jsme se vydaly na dobrodružnou cestu, při které jsme poznávaly okolí školy a učily jsme se všechny důležité dopravní značky a pravidla, které musíme dodržovat, aby se nám nic nestalo. Nakonec jsme udělaly velkou dopravní zkoušku, kterou si pro nás připravili žáci 9. tříd.

V pracovních činnostech a výtvarné výchově jsme také nezahálely. Ozdobily jsme si své chlubníčky, vytvořily kouzelná jablíčka, houby nebo jsme si i v těchto hodinách výtvarně hrály s písmenem S.

Ve škole je to prima a už se těšíme na další dobrodružství, které na nás čekají!! :)

Děti z 1. B

PS: Všechny naše zážitky jsou na fotkách v albu Září v 1. B.

připojené fotografie: