1.A - Barevný týden

20. 1. 2020 Mgr. Jana Stříbrná

Jak jsme si užili pestrý týden v naší škole.

Minulý týden se nesl každý den v jiných barvách. Začali jsme modrou - barvou naděje, pak zelená a žlutá - štěstí čtyřlístku, duhová - nejpestřejší den s duhou, červená - barva srdce, černá a bílá - barvy zebry.
Vždy jsme ale nezapomněli vzít dobrou náladu. Těšili jsme se na to, co nás čeká a jak nám to bude slušet. Každý den jsme hledali slova patřící k barvě (věci ve třídě, pohádkové bytosti, zvířata, ...), počítali jsme své oblečení a doplňky, porovnávali jejich počty, stavěli jsme barevné stavby, zpívali jsme pestré písničky, pracovali jsme ve dvojicích s písmenky. Barvy na nás čekaly i při tělocviku a samozřejmě při malování naší kouzelné duhy. Ve třídě jsme pravidelně vystavovali plyšáky.
   Krásně barevní prvňáčci se často chtěli fotit s kamarády. (Našlo se mezi námi i 9 šikulů, kteří na sobě ve středu měli všechny barvy duhy!) Fotek máme spoustu, podívejte se! Byl to barevný, ale také velmi pěkný týden.
   Velké poděkování patří i rodičům, kteří nám moc pomohli se vybarvit. Děkujeme!!!

zobrazuji fotografie po 30 obrázcích na stránku | stránka: 1 [ 2 ][ 3 ][ 4 ]