1.B Uvítací dopis pro prvňáčky

29. 8. 2019 Mgr. Marie Houšťová

Jak bude probíhat 1. a 2. školní den?

Milý budoucí prvňáčku!

Již jen několik dní a bude z Tebe opravdový žák! Je to veliký krok, cesta za úžasným dobrodružstvím. Naučíš se číst, psát a počítat. Společně budeme kreslit i malovat, vyrábět, sportovat, zpívat, soutěžit, naučíš se nové hry. Čeká Tě tu také spousta nových kamarádů.

První den Tě přivítá Tvoje paní vychovatelka Hanka Cinibulková. Ty si nezapomeň přinést svou fotografii obličeje a šanon (chlubníček). Už se moc těším, jak sis jej pěkně přes prázdniny vyzdobil. Pokud chceš, můžeš si přinést i aktovku. A nezapomeň na námořnický převlek. Ve třídě  budeš jen první hodinu. Třídu najdeš ve 4. patře, na dveřích Ti bude mávat František z Kouzelné školky.

Já se s Tebou uvidím hned druhý den v úterý  3.9. Na tento den si nezapomeň přinést lepidlo v tubě, nůžky, pastelky, tužku, přezůvky, pití a svačinku (kdo zůstane v družině) a notýsek. Pokud máš, přijď v tričku námořníka nebo v masce piráta:)  Kapitán lodi 1.B bude nabírat námořníky na dobrodružnou plavbu na  kouzelné ostrovy. Budeme společně 2 hodiny, pokud budou chtít zůstat i rodiče, mohou.

Rodiče prosím o zapsání do notýsku (dostanete 1. den), jak bude dítě chodit po skončení vyučování- zda jde do družiny nebo s doprovodem domů!

Těším se na Tebe!

Tvoje paní učitelka Marie Houšťová, kapitánka lodi 1.B