2.B Moje prázdniny

12. 9. 2022

Učíme se prezentovat i naslouchat

Pondělní den jsme věnovali tematu Moje prázdniny. Děti si vyzkoušely prezentovat dle připraveného textu to nejpodstatnější ze spousty prázdninových zážitků.Děti pracovaly ve skupinách. Každý měl dostatek času, aby četl, vyprávěl a ukázal všechny suvenýry, které si na svých prázninových cestách pořídil. Ostatní se učitli naslouchat a ptát se na to, co je ještě zajímalo. Všichni se poctivě vystřídali a proběhly i  rozhovory ve dvojicích. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí a viděli překrásné suvenýry: turistické deníčky, pohledy, fotografie, mušle, krabí nožky, plyšáčky, mince, minerály, vyrobená trička, podkovu, dalekohled, taštičky a dokonce i originální oblek Tunisanů. Při hodině VV jsme si zážitky z prázdnin uschovali do zavařovacích sklenic, aby nám dlouho vydržely. Obrázky se dětem opravdu povedly!

Děti moc chválím za pěknou přípravu a za báječnou prezentaci a komunikaci ve skupinách.

připojené fotografie: