2. C a den šílených účesů

18. 11. 2021


O tom, jak jsme se krásně načesali na Den šílených účesů. :-)10. listopadu jsme dorazili do školy vcelku netradičně. Naším úkolem bylo mít na své hlavě místo běžných copánků cokoliv, co bylo naprosto bláznivé, netradiční, nečekané a výjimečné. 

V naší třídě se to rozhodně podařilo!

Hned po ránu jsme si ve třídě jeden druhého s obrovským zájmem prohlíželi. Někteří byli naprosto k nepoznání. Obrovské příběhy, které se k některým účesům pojily jsme si vyprávěli hned po "módní přehlídce" na koberci. 

Rozhodně se musí nechat, že kluci měli náročnější úkol. Jejich podmínky byly ztížené délkou vlasů, avšak i přesto se s úkolem poprali velice úspěšně. 

Dívky měly více možností, za to příprava je stála mnoho a mnoho času u kadeřnic - maminek a to ještě před snídaní, kdy se téměř nikdy nestíhá. 

Při předvádění účesu bylo úkolem každého z nás říci, jak dlouho nám trvalo účes vytvořit do finální podoby a proč jsme zvolili právě ten/ta/to, co na hlavě zrovna máme. :-)

Někdo si vytvořil účes vášnivého fanouška fotbalového utkání, někdo měl záhadné téma - vodopády tekoucí zpod gumiček. Ve třídě se nám objevila i Ariel s ploutví místo copu! Měli jsme tu donuty v drdolech, tužky a žirafy ve vláskách, obarvené, nagelované a naježené vlasy, dokonce účes s názvem Covid-19 se nám ve třídě objevil! Prostě obrovská paráda, při které bylo rozhodně na co koukat. 

Měli jsme ve třídě i třikrát téma Harry Potter - obarvení vlasů v modré chmýří - po vypití špatného kouzelného lektvaru. Dále konkrétní postavičky z příběhu, které byly součástí účesu a nakonec symboly každé Bradavické koleje v jednom drdolu uchvátily opravdu každého, kdo měl tu čest je prohlížet. Schválně, zda je najdete mezi přiloženými fotkami.

Všichni nakonec zapojili svou úžasnou fantazii a kreativitu a já za to všem přítomným mockrát děkuji! 

...škoda, že já žádné vlasy nemám. O to více mě bavilo koukat na ty vaše, Váš Dobby. 

 

 


připojené fotografie: