SUPERhrdinský zpravodaj

7. 11. 2022

SUPERhrdinské nocování

Z pátka 4. 11. na sobotu 5. 11. 2022 proběhlo ve 3.B SUPERhrdinské nocování, které bylo plné zábavy. Všechny děti a paní učitelka s paní vychovatelkou se proměnily v superhrdiny, kteří ovládli noční školu.

Nejdříve proběhla módní přehlídka s představením superhrdinů. Pak se všichni superhrdinové vrhli na soutěže a hry, po kterých pořádně vyhládlo. Na posilněnou jsme si dali společnou večeři, která nám všem moc chutnala. Pizza nás posilnila na diskotéku, kde jsme to pořádně roztančili. :) Nejvíce jsme se pobavili u hry Na hamounka, kdy jsme si užili popcorn. :)

Pak začalo stoupat napětí, protože se blížila noční stezka, která odpovídala síle superhrdinů. Úkolem bylo dojít k Batmanovi. Batman každého odvážného superhrdinu za splněný úkol odměnil svým batmanovským kouzelným drinkem. Nakonec jsme to všichni zvládli.

Před spaním jsme si ještě pustili film a pak se vydali do říše snů.

Akci jsme si všichni moc užili a děkujeme maminkám a tatínkům, kteří se podíleli na přípravě snídaně. :)

Superhrdinové 3.B