Přivítání v novém školním roce 2021/2022 - 5.C

30. 8. 2021

Přivítání a úvodní informace

Ahoj moji žáčci. Prázdniny končí a nás očekává práce a učení ve škole. Na přivítanou do 5. třídy si přečtěte básničku:

5.C

Vyběhaní, vykoupaní, vracíte se z luk a strání.

U vody vám dobře bylo, sluníčko vás opálilo.

Sbírali jste hříbky v lese, ve škole teď sejdeme se.

Čilí, zdraví, osvěžení, s chutí zase do učení.

INFORMACE PRO DĚTI I RODIČE:

- 1.9. bude pouze jedna vyuč. hodina, poté děti pouštíme. Děti vstupují do učebny nepřezuté. Obědy jsou od 11 hodin.

- 2.9. budou 4 vyuč. hodiny (třídnické práce), děti si mohou přinášet věci na VV, PČ, TV. ( Nejdéle do 10.9.) Již si přinesou přezůvky. Šatna - budou mít uzamykatelné skříňky, přinesou si vlastní visací zámeček. Budeme nadepisovat sešity, rozdávat a obalovat učebnice atd.... Přinesou si i úkoláček a psací potřeby pro zapisování informací, obaly na sešity a knihy. Končíme ve 11:35.

- 3.9. končíme ve 12:30 - třídnické práce, rozdání rozvrhů, organizační záležitosti týkající se výuky.

Již se na vás děti moc těšíme.

Mgr. Věra Špirochová a Zdeňka Dvořáková