Anglický jazyk, AJK

3. 4. skupina p. uč. TUČANI

31. 3. skupina p. uč. ŠOMJAKOVÉ
Dobrý den,
posílám práci na tento týden. Pracovní list má tentokrát dvě stránky, jedná se o opakování lekce jedna a dva.
Dále posílám "hru " na procvičování nepravidelných sloves - kartičky si rozstříhejte na trojúhelníky, zamíchejte a zkuste hledat páry nepravidelných sloves.
Na quizizzu máte opět připravené kvízy, pokud je splníte  na 90% získáte malou jedničku. Termín do 5. 4. 2020.
Odkazy: quizizz.com/join?gc=307428,  quizizz.com/join?gc=073355
Hezký den,
Šomjaková

31. 3. - 3. 4.
AJ - skupina p. uč. PARTLOVÉ
AJK  - práci najdeš zde

31. 3. - 6. 4.
skupina p. uč. HOZÁKOVÉ
poslech je zde: https://uloz.to/file/Ghht6GyWF7ow/33-stopa-33-wma

__________________________________________________
23. - 27. 3.

AJ - skupina p. uč. TUČANI
příloha je zde

AJ - skupina p. uč. PARTLOVÉ - práci najdeš zde
AJK - p. uč. PARTLOVÁ - práci najdeš zde .

AJ - skupina p. uč. ŠOMJAKOVÉ
Milí žáci,
jsme v situaci, se kterou se každý snaží vypořádat po svém. Nikdy bych ale nečekala, že po týdnu zadané práce se mi ozvou dva žáci. Angličtina pro Vás nemusí být tím nejdůležitějším předmětem, ale týdně se jí máme věnovat 3 vyučovací hodiny... Látka nepravidelných sloves není jednoduchá a já potřebuji vědět, jak se s ní doma vypořádáváte. Prosím tedy o více aktivní přístup.

Práce na druhý týden
- z minulého týdne zůstává úkol zaslat mi fotku Vaší přepsané tabulky nepravidelných sloves
- v příloze najdete pracovní list, který vyplníte a pošlete ho na kontrolu (termín neděle 29. 3.)
na trénink výslovnosti nepravidelných slov si pusťte tento "rap" : https://www.youtube.com/watch?v=OfEm3iEgRDQ
- na quizzizu jsem vytvořila kvíz speciálně se slovesy, které si máte osvojit. Zkuste si ho do pátku 27. 3. do 20:00. Přihlašte se pod svým jménem, žádné přezdívky! Odkaz je: quizizz.com/join?gc=234412

V případě dotazů mi napište.

Hezký den,
Šomjaková
__________________________________________________
16. - 20. 3.

AJ - skupina p. uč. TUČANI

1.) V rámci opakování prosím o doplnění všech chybějících cvičení v pracovním sešitě str. 4-9.
2.) Po vzoru cvičení 2 na str. 11 v prac. sešitě napiš na papír popis filmu, který je tvůj oblíbený/jsi naposled viděl/a.    Popisek vlož do prac. sešitu.
3.) Přečti si známou pohádku na pracovním listu č. 1 a vypracuj odpovědi na otázky v prac. listu č.2 (vytiskni si nebo připiš   na papír pod DÚ č. 2.)

Doufám, že se brzy společně uvidíme!

AJ - skupina p. uč. PARTLOVÉ - práci najdeš zde.
AJK - p. uč. PARTLOVÁ - práci najdeš zde.

AJ - skupina p. uč. ŠOMJAKOVÉ:

Milí žáci,
Vaším úkolem do příštího týdne bude přepsat si nepravidelná slovesa z Workbooku ze str. 16 do vašich tabulek + přeložit a pomalu naučit. Některé už máme napsané.
+ Workbook: str. 12-13 nevyplněná cvičení.
Kdo chce, může mi poslat fotku vyplněných cvičení + tabulku nepravidelných sloves, která v případě správnosti ohodnotím jedničkou.
Dotazy a fotky zasílejte na email: somjakova@zs-vesec.cz
Děkuji moc!
Buďte doma a zdraví