Zájezd do Anglie

Vážení rodiče,

dovolte mi Vás informovat o tom, že CK Scholare vrátila peníze za neuskutečněný zájezd do Velké Británie, který se měl konat v termínu 26. 3. – 31. 3. 2020 (tedy druhý turnus zájezdu). Vrácena byla částka  uhrazená za zájezd + částka uhrazená za atrakci Making of Harry Potter.

Do předmětu e-mailu prosím uveďte: zájezd Anglie 2. termín

Údaje:

Jméno a příjmení žáka:

Třída:

Jméno a příjmení zákonného zástupce:

Číslo účtu, na který Vám má být částka zaslána:

Pokud se zájezdu měli účastnit sourozenci, prosím uveďte jméno a třídu obou dětí

Mgr. Vozková Štěpánka

Zájezd do Velké Británie  - nové informace 6. 4. 2020

Vážení rodiče,

dovolte mi Vás informovat o tom, že CK Scholare vrátila peníze za neuskutečněný zájezd do Velké Británie, který s měl konat v termínu 16. 3. - 21. 3. 2020 (tedy první turnus zájezdu). Vrácena byla částka  uhrazená za zájezd + částka za atrakci Making of Harry Potter. Abychom Vám mohli částku vrátit,  prosím  Vás o zaslání následujících údajů na adresu: 22@zs-vesec.cz

Do předmětu emailu: zájezd Anglie 1. termín

Údaje:

Jméno a příjmení žáka:

Třída:

Jméno a příjmení zákonného zástupce:

Číslo účtu, na který Vám má být částka zaslána:

Vozková Štěpánka, ředitelka školy

ZRUŠENÍ ZÁJEZDU DO ANGLIE

Zájezd do Velké Británie v termínu 16. 3. 2020 – 21. 3. 2020 ZRUŠEN

Zájezd do Velké Británie v termínu 26. 3. 2020 – 31. 3. 2020 ZRUŠEN

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR a s ním spojeným zákazem vycestovat mimo jiné i do Velké Británie.

Vážení rodiče,

děkuji Vám za spolupráci a shovívavost při rušení naplánovaných zájezdů do Velké Británie.

Dle vyjádření CK Scholare ze dne 13. 3. 2020 bude škole vrácená celá uhrazená cena zájezdu mimo částku za vstupenky na atrakci Making of Harry Potter, které jsou bohužel nevratné (studio Warner Bros peníze nevrací).

O dalších krocích v souvislosti s vrácením peněz Vás budeme opět informovat.

Za vedení školy Mgr. Vozková Štěpánka, ředitelka školy

Sraz žáků před odjezdem do Anglie je v čase 12:00 -12:30 před budovou 1. stupně z důvodu vybírání kapesného na vstupné a chybějících dokumentů.

Obědy mají žáci odhlášené.  V případě zájmu o oběd si ho musí přihlásit a v čase 12:00-12:30 dorazit na oběd.

Upřesnění k Potvrzení o bezinfekčnosti najdete zde.

Otázky rodičů a odpovědi CK najdete zde.

Aktuální pokyny k odjezdu zde.

Schůzka žáků sedmých tříd se bude konat 26. 2. a devátých tříd