Vyhráli jsme krajské kolo WocaBee

21. 11. 2023

Jazykový šampionát WocaBee - vyhráli jsme krajské kolo!!!

Uspěli jsme v krajském kole Jazykového WocaBee šampionátu!

Naše třída Angličtina 7 ABC se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee.

Třída Angličtina 7 ABC (Veronika CHEKH, Josef LAMAČ, Adéla VINDYŠOVÁ, Tereza KRIŠÁKOVÁ, Karolína ŠTURMOVÁ, Megan VOLKOVÁ, Evelin ŠTANCLOVÁ, Markéta TOMKOVÁ) se v rámci našeho kraje (Liberecký kraj) umístila na vynikajícím 1. místě, díky čemuž postoupila do celostátního kola.
Žáci dosáhli tohoto skvělého výsledku v celkové konkurenci 59 tříd našeho kraje, které se do soutěže zapojily.
Tento týden od 22. do 23.11.2023 nás budou žáci reprezentovat v celostátním finále,
ve kterém můžeme získat další ceny a příspěvek na modernizaci škol v hodnotě 150 000 Kč!
Soutěž vyvrcholí mezinárodním finále, ve kterém se utkají ty nejlepší třídy z 8 zemí!

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků, měřená počtem bodů získaných za procvičování slovíček.
Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.

Každý žák naší třídy Angličtina 7 ABC získal během krajského kola denně v průměru 2998 WocaPoints bodů,
což činí přibližně 1998 správných odpovědí při procvičování (denně).
Každý žák třídy se naučil během šampionátu v průměru 173 nových slovíček!

Třídy v šampionátu soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují skutečně všichni žáci a slovíčka se naučí včetně správné výslovnosti.
Aplikace WocaBee navíc pracuje s každým žákem individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.
Všechny informace o soutěži, jakož i její průběžné výsledky jsou k dispozici na:

www.wocabee.app/soutez

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že na naší škole dáváme prostor moderním technologiím a učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který žáky baví a přináší jim skutečné výsledky!
Držíme jim v celostátním kole palce!