3. B Mikulášská škola

7. 1. 2024

I letos jsme si užili den v kostýmech a učili se jinak

Děti dnes přišly v převlečení za překrásné andílky, čerty roztomilé i poněkud děsivější a nezapomněl přijít jeden Mikuláš. Celý den jsme měli tematické učení: rovnali jsme čertům písmenkové pytle, počítali adílkům, čertům i Mikulášovi matematické šatečky, řešili šifry a zpívali čertí písničky, tancovali čertí tanec a  naučili se báseň o andílkovi. Hned první hodinu nás navštívili čerti a andělé z 9. tříd, též v pěkných v kostýmech i s Mikulášem. Někoho pochválili, někoho podarovali, někomu počmárali tváře uhlím, někdo se musel vykoupit básničkou, protože byl zapsán v knize hříchů- ještěže jsme se báničku s tanečkem znovu naučili a  nikoho tak do pekla neodnesli. Na závěr jsme si ještě udělali přehlídku kostýmů i společné  foto, to byla paráda!